Ustájení

Nabízíme ustájení koní v Praze 5 - Košířích, v historickém statku Bulovka. Boxy pro koně jsou prostorné, s kamenným žlabem, napáječkou, držákem na sůl. Každý box má okno.

Pro majitele koně je připravená vytápěná sedlovna, kde každý má hák na dvě sedla, držák na dvě uzdečky, držák na deky a prostornou skříň. Dále je pro majitele k dispozici WC, sprcha, pračka, vytápěná klubovna a parkoviště. Statek je nepřetržitě monitorován kamerovým systémem.

Jezdecké zázemí tvoří venkovní jízdárna 25 x 60 m s bílým pískem a geotextilií a venkovní jízdárna 20 x 40 m se žlutým pískem, kterou na zimu solíme, aby byla použitelná i v mrazech. Obě jízdárny jsou osvětlené. Na statku je i malá vnitřní jízdárna, která zatím není zrekonstruovaná.

Výběhy pro koně jsou v okolí statku. Máme menší výběhy, kde koně tráví většinu času a 2x týdně chodí koně do velkého výběhu, kde se mohou proběhnout a kousnout si i zeleného. Koně jsou u nás ve výběhu celý den a mohou chodit samostatně či ve stádě. Ve výbězích mají koně celý den vodu i stín.

V okolí jsou terény na vyjížďky ve všech chodech, plné kopců a cca hodinu jízdy na koni je rybník, kde je možnost plavení. S ohledem na polohu statku, je však v přírodních terénech třeba počítat s větším ruchem a pohybem osob.

V areálu statku je možné využít služby naší malé jezdecké školy, kde vyučuje jezdectví děti již od 3 let. Současně však neomezujeme dojíždění trenérů do areálu.

Během roku v areálu pořádáme kurzy horsemanshipu, kterých je možné se účastnit.

Cena ustájení je 8.500 Kč za měsíc plus DPH 21%. V ceně ustájení je místování, sláma, seno 2x denně do boxu a 1x denně do výběhu, krmení jádrem 2x denně, vodění z výběhu a do výběhu a dekování, kamašování apod., používání jízdáren a skokového materiálu a používání zázemí pro majitele koní.

V ceně ustájení není jádro, jelikož každý kůň potřebuje dávku jádra na míru jeho potřebám. Jádro tedy objednáme, uskladníme a krmíme dle vašich požadavků.

V případě zájmu o ustájení nás neváhejte kontaktovat.