Kurzy

Rádi k nám zveme jezdecké osobnosti, od kterých se můžeme dozvědět cenné informace a rady a posouvat se tak v umění jezdectví dál a dál. Budeme rádi, když se k nám přidáte. Na jezdectví je krásné, že nemá konec. Každý, bez ohledu na svou úroveň, má před sebou cestu, na které se může dále vzdělávat a zlepšovat.

Na všechny kurzy se lze přihlásit google formulářem, odkaz najdete u každého kurzu zvlášť. Po úspěšném přihlášení Vám cca do 10 dnů dojde potvrzovací email a také email s pokynem k platbě. Přihlášeni jste až po zaplacení. Děkujeme za pochopení.

Jakékoli dotazy posílejte na e-mail jsalterego@email.cz


8. 10. 2022 - Společný trénink s Václavem Bořánkem

Tento kurz by měl být běžným tréninkovým dnem. Ideální stav: přijíždí poučení jezdci s rozjetým vlastním tréninkem. Téma není přesně dáno. S každým koněm i s každým jezdcem by se mělo pracovat na úrovni, na které se právě nachází. Je jedno, zda se jedná o práci ze země, či jezdecká cvičení. Nejhorší možný scénář: nepoučený jezdec, přijíždějící poprvé na kurz s otázkou: Co budeme dělat? Jezdit se bude ve dvojicích, tedy v jedné tréninkové hodině budou 2 koně a jejich jezdci. Každá dvojice pak půjde jednou dopoledne a jednou odpoledne. Každého účastníka s koněm tak čekají 2 hodiny za den. Kurz bude od 10:00 celý na jízdárně či v hale. Konec semináře je plánován okolo 17h. Oběd si může donést každý svůj, nebo společně objednáme pizzu. Kapacita semináře je 15 diváků a 6 koní s jejich lidmi.

Ceny semináře:
2000 Kč za účastníka s koněm
1500 Kč za účastníka s koněm ustájeným u nás
600 Kč za diváka
300 Kč za diváka mladšího 18 let

On-line přihláška zde